ABİGEM Anasayfa --> ABİGEM'ler --> Trabzon --> Trabzon Anasayfa
Anasayfa : Site Haritası : İletişim
Giriş
: Kayıt
English
İlgilendiğiniz ABİGEM’in sayfasına hızlı erişmek için bir ABİGEM seçiniz
  • ABİGEM AğıABİGEM Ağı
  • ABİGEM'lerABİGEM'ler
  • ABİGEM 3 ProjesiABİGEM 3 Projesi
  • KOBİ DünyasıKOBİ Dünyası
  • B2B İşbirliğiB2B İşbirliği
  • Sanal FuarSanal Fuar
  • Firma RehberiFirma Rehberi

Trabzon

Trabzon ABİGEM

Trabzon Avrupa Birliği İş Geliştirme Merkezi, bölgedeki KOBİ'lerin küresel ekonomi ve rekabet içerisinde ihtiyaç duydukları tüm iş geliştirme hizmetlerini alabilecekleri bir numaralı temas noktaları olmak vizyonuyla hizmetlerine başlamıştır. Bu vizyon doğrultusunda ABİGEM Trabzon sahip olduğu uzman ve deneyimli kadro ile uluslararası İş Geliştirme Merkezleri ağı ve KOBİ destek kuruluşları ile işbirliği içerisinde çalışarak bir sinerji oluşturmayı hedeflemiştir.

ABİGEM-Trabzon, İş Geliştirme, Kalite Belgelendirme, Finans, Pazarlama, Dışa Açılım, Proje Yönetimi, Eğitim ve Girişimcilik alanlarında sunacağı hizmetler ve bölgeye somut katkılar sağlamak amacıyla geliştirecek stratejik projeler kanalıyla bölge KOBİ'lerinin rekabet gücünü arttırarak hizmet verdiği firmaların birer başarı örneği haline gelmelerine katkıda bulunacaktır.

Bölgedeki KOBİ'ler ABİGEM-Trabzon bünyesindeki profesyonel ekibin yanı sıra alanlarında uzman ulusal ve uluslararası bir danışman ağına erişim imkânına da sahip olacaktır.

Vizyon

Trabzon İş Merkezi’nin vizyonu, bulunduğu bölge de KOBİ’lerin yerel ve uluslararası iş geliştirme servislerine tam kapsamlı ulaşabileceği bir numaralı temas noktası haline gelmektir. Bu amacını gerçekleştirirken, uluslar arası iş merkezleri ağı, yerel ve yabancı KOBİ destek kuruluşları ile işbirliği içerisinde olacak ve bir sinerji oluşturacaktır.

Misyon

Girişimci ve dinamik bir anlayış ile geliştireceği, yenilikçi, heyecan verici ve etkili programlar sonucunda tüm bölge ekonomisinin ve özellikle de KOBİ’lerin zenginleşmelerine ve birer başarı örneği haline gelmelerine önemli katkılar sağlamaktır.