ABİGEM Anasayfa --> ABİGEM'ler --> Doğu Marmara --> Doğu Marmara Anasayfa
Anasayfa : Site Haritası : İletişim
Giriş
: Kayıt
English
İlgilendiğiniz ABİGEM’in sayfasına hızlı erişmek için bir ABİGEM seçiniz
  • ABİGEM AğıABİGEM Ağı
  • ABİGEM'lerABİGEM'ler
  • ABİGEM 3 ProjesiABİGEM 3 Projesi
  • KOBİ DünyasıKOBİ Dünyası
  • B2B İşbirliğiB2B İşbirliği
  • Sanal FuarSanal Fuar
  • Firma RehberiFirma Rehberi

Doğu Marmara

Doğu Marmara ABİGEM

“İş Geliştirme Merkezi” uygulamalarının Türkiye'deki ilk örneklerinden biri olan Doğu Marmara Avrupa Birliği İş Geliştirme Merkezi A.Ş., Küçük ve Orta Ölçekli İşletmelere yönetimsel ve teknik alt yapılarının geliştirilmesi için eğitim ve danışmanlık hizmetleri veren bir kuruluştur.

2002 yılında Avrupa Birliği projesi olarak kurulan ve 2006 yılından bu yana anonim şirket olarak faaliyetlerine devam eden, Doğu Marmara ABİGEM A.Ş.'nin ortaklık  yapısında Kocaeli Sanayi Odası, Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası, Düzce Ticaret ve Sanayi Odası, Yalova Ticaret ve Sanayi Odası, Gebze Organize Sanayi Bölgesi Teknoparkı gibi Marmara Bölgesinin ekonomik hayatının önemli oyuncuları yer almaktadır.

Doğu Marmara ABİGEM A.Ş. olarak “Kurumsal Yapılanma”, “Eğitimde Mükemmellik Merkezi”, “ABİGEM Teknopark”, “Uluslararası İş Geliştirme “ hizmet paketlerini yaygınlaştırarak iş dünyasına yeni yaklaşımlar getirmek ve bölgesel kalkınmaya katkıda bulunmak en önemli hedefimizdir.

Doğu Marmara ABİGEM A.Ş., rekabetin ve yenilikçiliğin geliştirilmesi amacıyla 40'ı aşkın lkede faaliyet gösteren Avrupa İşletmeler Ağı (EEN) ve Uluslararası İş Geliştirme Platformu (B2 Fair) ortaklarındandır. Bu ortaklıklar kapsamında Türkiye için önemli bir çok ülke ile (İngiltere, Almanya, İtalya, Kuzey İrlanda, İspanya, Belçika, Hollanda ve Lüksemburg) yurt dışı ve yurtiçi iş geliştirme aktiviteleri gerçekleştirilmektedir.

 

Daha fazla bilgiye www.abigemdm.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.