ABİGEM Anasayfa --> ABİGEM'ler --> Eskişehir --> Eskişehir Anasayfa
Anasayfa : Site Haritası : İletişim
Giriş
: Kayıt
English
İlgilendiğiniz ABİGEM’in sayfasına hızlı erişmek için bir ABİGEM seçiniz
  • ABİGEM AğıABİGEM Ağı
  • ABİGEM'lerABİGEM'ler
  • ABİGEM 3 ProjesiABİGEM 3 Projesi
  • KOBİ DünyasıKOBİ Dünyası
  • B2B İşbirliğiB2B İşbirliği
  • Sanal FuarSanal Fuar
  • Firma RehberiFirma Rehberi

Eskişehir

Eskişehir ABİGEM

Sanayi kuruluşlarının %99'unun KOBİ niteliğinde olduğu ülkemizde ABİGEM'ler ayrı bir misyon üstlenmiş ve bugüne kadar diğer AB ülkelerinden farklı olarak başarılı bir şekilde faaliyetlerini sürdürmüşlerdir. Faaliyete girdikleri ilk günden beri Eskişehir Sanayi Odası ve Eskişehir Ticaret Odası tarafından da dikkatle izlenen ABİGEM'lerin başarısı gözden kaçmamış ve Eskişehir’de de böyle bir merkezin kurulumu için çalışmalara başlanmıştır. Kararlı bir şekilde sürdürülen çalışmaların ardından Eskişehir ABİGEM, 2008 Ağustos ayı içerisinde hizmet vermeye başlamıştır.


Eskişehir ABİGEM ekonomik kalkınmaya yönelik olarak bölgemizdeki KOBİ’lerin potansiyellerini tamamen kullanabilmeleri için gerekli tüm yönetim danışmanlığı hizmetlerini, bilgi desteğini, eğitim hizmetlerini sağlayarak uluslararası rekabet güçlerini arttırmalarına destek olmak amacındadır. Bunun yanında imalat ve hizmet sektörlerinin güçlendirilmesi ve istihdam olanaklarının geliştirilmesine katkı sağlamaktır. Yeni girişimciliğin desteklenerek bölgemizde yaygınlaştırılması çalışmalarını yapması hedeflenmektedir.


Eskişehir ABİGEM’in  Vizyonu;

KOBİ’lerin tam kapsamlı, bölgesel ve uluslararası İş Geliştirme desteklerine ulaşmaları için bölgedeki bir numaralı temas noktası haline gelmektir.


Eskişehir ABİGEM’in  Misyonu;

KOBİ’leri; danışmanlık, eğitim ve bilişim hizmetleri ile destekleyerek rekabet edebilme kapasitelerini arttırmaktır.